2019 Trail du Grand Ballon

Status: Gesloten
De online inschrijvingen zijn gesloten. Check onze website of er al dan niet daginschrijvingen mogelijk zijn.
Nr Uw naam: Geslacht Land: Categorie: Afstand:
 
1 ARNAUD ANDRE Male France M50+ 8km (zon.)
2 AURELIE FLUHR Female France F18+ 8km (zon.)
3 Adeline Schwein Female France F18+ 8km (zon.)
4 Adrien Van de Wiele Male Belgium M18+ 8km (zon.)
5 Agathe CHIAVELLI Female France F18+ 8km (zon.)
6 Alexandre BOEHLER Male France M18+ 8km (zon.)
7 Alice Violini Female France F18+ 8km (zon.)
8 Anaïs Maillard Female France F18+ 8km (zon.)
9 Anna Spruyt Female Belgium F50+ 8km (zon.)
10 Anne Cecile FRANCOIS Female France, Metropolitan F18+ 8km (zon.)
11 Anne Gass Female France F18+ 8km (zon.)
12 Anthony KREMSER Male France M18+ 8km (zon.)
13 Aurelie Quercia Female France F18+ 8km (zon.)
14 Aurelie WICKY Female France, Metropolitan F18+ 8km (zon.)
15 Aurélien Kleiber Male France M18+ 8km (zon.)
16 Axel Mathy Male Belgium M18+ 8km (zon.)
17 BRICE FLUHR Male France M18+ 8km (zon.)
18 Barbara WICKY Female France, Metropolitan F18+ 8km (zon.)
19 Benoît AMBIEHL Male France M18+ 8km (zon.)
20 Brigitte Fouvez Female Belgium F50+ 8km (zon.)
21 CHRISTIAN CRENIAUT Male France M60+ 8km (zon.)
22 CHRISTINE BASTIAN Female France F60+ 8km (zon.)
23 CLAIRE UHLEN Female France F18+ 8km (zon.)
24 Camille LEROY Male France M18+ 8km (zon.)
25 Charlotte de Montpellier Female Belgium F18+ 8km (zon.)
26 Charly Lo Male France M18+ 8km (zon.)
27 Cindy WITWICKI Female France F18+ 8km (zon.)
28 Cindy Dallongeville Female France F18+ 8km (zon.)
29 Clara Boeschlin Female France F18+ 8km (zon.)
30 Clara Gulli Female France, Metropolitan F18+ 8km (zon.)
31 Dimitra Salmanidou Female Greece F18+ 8km (zon.)
32 Emmanuel Gérardin Male France M40+ 8km (zon.)
33 Estelle Galorin Female France F18+ 8km (zon.)
34 Eva Vanderstadt Female Belgium F18+ 8km (zon.)
35 Florence GERAULT Female France F50+ 8km (zon.)
36 Francis Chouquet Male France M40+ 8km (zon.)
37 Francois SIGNE Male France, Metropolitan M18+ 8km (zon.)
38 Frédéric Rumelhart Male France M18+ 8km (zon.)
39 Gregory Quercia Male France M18+ 8km (zon.)
40 Guillaume KEMPF Male France, Metropolitan M18+ 8km (zon.)
41 Gérard STUPPY Male France M50+ 8km (zon.)
42 HERVE TSCHAN Male France M18+ 8km (zon.)
43 Hannah Cardinaals Female Netherlands F18+ 8km (zon.)
44 Hugo Boehrer Male France M18+ 8km (zon.)
45 Hélène Mathieu Female France F18+ 8km (zon.)
46 Issam NADIF Male France, Metropolitan M18+ 8km (zon.)
47 JEAN GAUGLER Male France M18+ 8km (zon.)
48 Jean christophe PERRIN Male France M40+ 8km (zon.)
49 Jehanne Dumont de Chassart Female Belgium F18+ 8km (zon.)
50 Joelle Walraevens Female France F40+ 8km (zon.)
51 Johan Lorier Male Netherlands M40+ 8km (zon.)
52 Jonathan THOUN Male France M18+ 8km (zon.)
53 Joëlle rauscher Female France F50+ 8km (zon.)
54 Juliane Jundt Female France F18+ 8km (zon.)
55 Julie van der Straten Female Belgium F18+ 8km (zon.)
56 Julien HEID Male France M40+ 8km (zon.)
57 Justine Thouvenin Female France F18+ 8km (zon.)
58 Jérôme Weber Male France M18+ 8km (zon.)
59 Karin BESSAL Female France, Metropolitan F40+ 8km (zon.)
60 Laetitia STIEGLER Female France F18+ 8km (zon.)
61 Laurine HUBER Female France F18+ 8km (zon.)
62 Lisanne Lorier Female Netherlands F18+ 8km (zon.)
63 Lisemarie Lindemans Female Belgium F18+ 8km (zon.)
64 Loic Gangloff Male France M18+ 8km (zon.)
65 Louis-Édouard VALLÉE Male France M18+ 8km (zon.)
66 Luc THOMAS Male France M60+ 8km (zon.)
67 Luc Wolff Male France M18+ 8km (zon.)
68 Lucile Bohn Female France F18+ 8km (zon.)
69 Ludovic LE BIGOT Male France M18+ 8km (zon.)
70 MATHIEU GAUGLER Male France M40+ 8km (zon.)
71 MICHELE SPECKLIN Female France F50+ 8km (zon.)
72 Manolo Scheers Male Netherlands M18+ 8km (zon.)
73 Manuela Misslin Female France F18+ 8km (zon.)
74 Margaux Clausse Female France F18+ 8km (zon.)
75 Marion ARNOLD Female France F18+ 8km (zon.)
76 Matthieu UHLEN Female France F18+ 8km (zon.)
77 Michel Neiva Male France M18+ 8km (zon.)
78 NATHALIE TSCHAN Female France F18+ 8km (zon.)
79 Natalie Chaumy Female France F50+ 8km (zon.)
80 Nathalie CAPON Female France F40+ 8km (zon.)
81 Nicolas Vanderstadt Male Belgium M18+ 8km (zon.)
82 Ophélie MARY Female France F18+ 8km (zon.)
83 PAULINE COLLIN Female France F18+ 8km (zon.)
84 PHILIPPE BASTIAN Male France M60+ 8km (zon.)
85 Pascal Bruin Male Netherlands M40+ 8km (zon.)
86 Pauline FATH Female France F18+ 8km (zon.)
87 Pauline Nazon Female France F18+ 8km (zon.)
88 Philippe WUNDERLE Male France M50+ 8km (zon.)
89 Philippe rauscher Male France M60+ 8km (zon.)
90 Pierre Antoine Flohr Male France M18+ 8km (zon.)
91 Quentin Henry Male France M18+ 8km (zon.)
92 Rajaa ESSOLH Female France, Metropolitan F40+ 8km (zon.)
93 Ralph Grunenberger Male France M18+ 8km (zon.)
94 Rumyana Nacheva Female Bulgaria F18+ 8km (zon.)
95 Sarah SCHEIB Female France F18+ 8km (zon.)
96 Sebastien Langolf Male France M40+ 8km (zon.)
97 Selma Mode Female France F18+ 8km (zon.)
98 Solenne Gable Female France F18+ 8km (zon.)
99 Sophia Lecomte Female France F18+ 8km (zon.)
100 Sophie Mercier Female France F18+ 8km (zon.)
Press Esc to close