2019 Trail du Grand Ballon

Status: Gesloten
De online inschrijvingen zijn gesloten. Check onze website of er al dan niet daginschrijvingen mogelijk zijn.
Nr Uw naam: Geslacht Land: Categorie: Afstand:
 
1 Ivan Tomic Male Yugoslavia M40+ 70km (zat.)
2 Clemence Rouge Female United Kingdom F18+ 22km (zon.)
3 Mark Basi Male United Kingdom M50+ 48km (zat.)
4 Michael Francony Male United Kingdom M18+ 70km (zat.)
5 Alexandre Taverney Male Switzerland M18+ 48km (zat.)
6 Benjamin Schmid Male Switzerland M40+ 32km (zon.)
7 Benjamin Schmid Male Switzerland M40+ 70km (zat.)
8 Emile Martin Male Switzerland M18+ 22km (zon.)
9 Kathrin Götz Female Switzerland F40+ 48km (zat.)
10 Manuel Schmid Male Switzerland M40+ 48km (zat.)
11 Mehdi Matray Male Switzerland M18+ 32km (zon.)
12 Mehdi Matray Male Switzerland M18+ 48km (zat.)
13 Patrice Glardon Male Switzerland M40+ 48km (zat.)
14 Pierre Lobstein Male Switzerland M18+ 70km (zat.)
15 Raphael Sidler Male Switzerland M18+ 70km (zat.)
16 Vincent Taillet Male Switzerland M40+ 48km (zat.)
17 Andreas Nilsson Male Sweden M40+ 70km (zat.)
18 José Manuel Del Rio Quintana Male Spain M50+ 70km (zat.)
19 Ekaterina Kazakova Female Russian Federation F18+ 32km (zon.)
20 Irina Fedorova Female Russian Federation F18+ 32km (zon.)
21 Joao Pedro Da Rocha rodrigues Male Portugal M40+ 32km (zon.)
22 Marek Chronowski Male Poland M40+ 48km (zat.)
23 Tomasz Puzniak Male Poland M18+ 48km (zat.)
24 Juan Diego Arias Male Peru M18+ 32km (zon.)
25 frank hoogstrate Male North Korea M40+ 48km (zat.)
26 Annemieke Klaren Female Netherlands F40+ 32km (zon.)
27 Antonius Avontuur Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
28 Arjen Schijf Male Netherlands M40+ 22km (zon.)
29 Arjen Schijf Male Netherlands M40+ 48km (zat.)
30 Arnoud de Graaf Male Netherlands M50+ 22km (zon.)
31 Bob Frederiks Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
32 Bram Van de Koevering Male Netherlands M18+ 70km (zat.)
33 Camiel Wissink Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
34 Corine van den Belt Female Netherlands F40+ 32km (zon.)
35 Daan Schouten Male Netherlands M18+ 48km (zat.)
36 Elena Repetto Female Netherlands F50+ 48km (zat.)
37 Elsbeth Haasnoot Female Netherlands F18+ 70km (zat.)
38 Erik van Dam Male Netherlands M40+ 32km (zon.)
39 Esther Wouda Female Netherlands F40+ 32km (zon.)
40 Evelijn Tjarks Female Netherlands F40+ 48km (zat.)
41 Ferry Wonders Male Netherlands M40+ 32km (zon.)
42 Francesca Pimpinella Female Netherlands F18+ 22km (zon.)
43 Frank Reitsma Male Netherlands M18+ 48km (zat.)
44 Gerrit Keus Male Netherlands M50+ 70km (zat.)
45 Gijs van Reen Male Netherlands M40+ 70km (zat.)
46 Hannah Cardinaals Female Netherlands F18+ 8km (zon.)
47 Hans Cardinaals Male Netherlands M60+ 22km (zon.)
48 Harijati Rademaker Female Netherlands F18+ 32km (zon.)
49 Helene Stunnenberg Female Netherlands F18+ 70km (zat.)
50 Herbert van Zeijts Male Netherlands M50+ 70km (zat.)
51 Irma Grootscholten Female Netherlands F40+ 48km (zat.)
52 Jaber Herman Male Netherlands M40+ 70km (zat.)
53 Jacolien Schreuder Female Netherlands F50+ 70km (zat.)
54 Jan Van asten Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
55 Jan-Frank Venema Male Netherlands M40+ 32km (zon.)
56 Jefte De Bruin Male Netherlands M18+ 48km (zat.)
57 Jiska Kluit Female Netherlands F40+ 22km (zon.)
58 Joan Stip Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
59 Johan Lorier Male Netherlands M40+ 48km (zat.)
60 Johan Lorier Male Netherlands M40+ 8km (zon.)
61 Joost Binnerts Male Netherlands M18+ 22km (zon.)
62 Jop Sinkeldam Male Netherlands M18+ 22km (zon.)
63 Jordan Dorlijn Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
64 Joris Eggenhuisen Male Netherlands M18+ 22km (zon.)
65 Joyce Mulder Female Netherlands F18+ 32km (zon.)
66 Jurgen Bruin Male Netherlands M18+ 22km (zon.)
67 Justin Faber Male Netherlands M18+ 22km (zon.)
68 Koen Heijmans Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
69 Kurt Van Dessel Male Netherlands M40+ 22km (zon.)
70 Kurt Van Dessel Male Netherlands M40+ 48km (zat.)
71 Lennard van Soest Male Netherlands M40+ 32km (zon.)
72 Linda Markus Female Netherlands F18+ 32km (zon.)
73 Lisanne Lorier Female Netherlands F18+ 8km (zon.)
74 Manolo Scheers Male Netherlands M18+ 8km (zon.)
75 Marco Bik Male Netherlands M40+ 32km (zon.)
76 Maria Lorier Female Netherlands F40+ 22km (zon.)
77 Marian De Laat Female Netherlands F50+ 22km (zon.)
78 Marijn Sinkelam Male Netherlands M18+ 70km (zat.)
79 Marijn Sinkeldam Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
80 Marijn den Hollander Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
81 Mart van Donselaar Female Netherlands F50+ 48km (zat.)
82 Merlijn Meens Male Netherlands M18+ 48km (zat.)
83 Nicolas Despesel Male Netherlands M18+ 70km (zat.)
84 Pascal Bruin Male Netherlands M40+ 8km (zon.)
85 Patrick Hodenius Male Netherlands M18+ 48km (zat.)
86 Renee Cardinaals Female Netherlands F18+ 22km (zon.)
87 Rik Schulte Male Netherlands M40+ 32km (zon.)
88 Rik Schulte Male Netherlands M40+ 48km (zat.)
89 Robert De Vries Male Netherlands M40+ 32km (zon.)
90 Robert De Vries Male Netherlands M40+ 48km (zat.)
91 Ronald Boerman Male Netherlands M40+ 70km (zat.)
92 Ronnie Rosenhart Male Netherlands M18+ 22km (zon.)
93 Rosanne Akkermans Female Netherlands F18+ 22km (zon.)
94 Sebastiaan Gremmen Male Netherlands M18+ 32km (zon.)
95 Sebastiaan Rutten Male Netherlands M18+ 22km (zon.)
96 Simone Kwant Female Netherlands F40+ 32km (zon.)
97 Sjoerd Spieker Male Netherlands M40+ 22km (zon.)
98 Susane van der Meijden Female Netherlands F40+ 32km (zon.)
99 Tamara Eggenhuisen Female Netherlands F18+ 22km (zon.)
100 Tanya Stadhouders Female Netherlands F40+ 48km (zat.)
Press Esc to close