2019 Team Trail

Status: Open
Deelnemer informatie
Beschikbare opties:
* Kies uw afstand:
* Verzekering lichamelijke ongevallen (voor beide lopers):
* Team Trail T-shirt (unisex):
Klik hier voor een afbeelding van deze Team Trail t-shirt
* Opvouwbare eco cup:
Klik hier om een afbeelding te zien van een eco cup
* Donatie 100% naar het goede doel:
Steun Think-Pink in de strijd tegen borstkanker (klik hier)
*   Ik heb gelezen en ga akkoord met de Algemene voorwaarden
  Ik heb info@sportevents.eu toegevoegd aan mijn adresboek van mijn mailbox. Op deze manier vermijd je dat onze belangrijke racebriefing met je startnummer erin in je spambox terecht komt. DOEN !
Boek plaats
Nr Uw naam: Afstand: Naam + voornaam deelnemer 2 Team naam
 
1 Aad Terwiel 18km Jaap Backx Wild boys
2 Aimé Golvers 29km Kevin Fransen Skai is the limit
3 Alex CARBONI 29km GUEIBEN Jean-Pierre Jipi & Gipsy
4 An Dekort 18km Claes Marissa Looiserunsters
5 Andy Cosyn 18km Bracke Yves Sportswear
6 andy matthijs 29km De Koninck Johan A.R.T.
7 Ankie Romme 29km Meta van Lokven Team Nieuwe Poging
8 Annelies Sebrechts 18km Van Nynatten Ronny Bonnie and Clyde
9 Annemieke Rademaker 29km Ronald Hartman team RO-AN
10 Anouk Tramper 18km Marcella van Doorn Les 03 brunettes
11 Antoine Stassin 18km Marie-Astrid Georges Les cokott.
12 Antoon Dierckx 18km Volders Yannick maar zeg dan toch nee, Guido!
13 Arno van der Loop 29km Alibert Bok TVRDG 5
14 Arno Schipper 18km Aartsen, Gijs Beauty & The Beast
15 Arthur le Paige 29km Kaufmann Martin Trailovers
16 Audrey Loop 18km Froidebise Mathieu AM Team
17 Aurore Denis 8km Pettiaux John John&Aurore
18 Barbara Kerkhof 18km Linda Modderkolk The running sisters
19 Baris Karakullukcu 8km Vlaswinkel, Brigitte BB
20 Barry Joossen 18km Daisy Ardaseer Tijgertjes
21 Bart Berckmans 18km Vanhout Bart De Sahara Boys
22 Bart Lauer 29km Kooiman + Pieter Break-a-leg
23 Bart Pollie 18km Delaere Bram Het vermoedelijk winnende team
24 Bart Verbruggen 18km Verbruggen Bart savAA2
25 Bastien De Zutter 18km De Graef Yvan Donald & Vladimir
26 Bavo Seys 18km Hessens Brecht Alpha Kenny Body
27 Bea Bossuyt 29km Van Autgaerden Wouter Alpine Team Zavelenberg
28 Belinda Talens 29km Marc Talens TalensPower
29 Benjamin Piette 18km Denuwelaere Emiel Loopteam Jacky Sport
30 Benny Thuy 29km Margot Thuy De Thuykes
31 Bernard Hocq 18km Hocq Benoit 7OK
32 Bianca Ooteman 29km Prommenschenckel Sheila Diehards 3
33 Bjorn Boone 29km Defloo Frederik Pirates 2
34 Bjorn DePeuter 18km Van Der Sande Greg Fun 2 run
35 Björn Bracke 18km Drieghe Senne Mis en Place Belgium
36 Bouke Krist 8km Jeannette van der Mei Fryslan boppe
37 Bram De Vogelaere 18km Koen Mertens Team Arne 3
38 Bram Wouters 29km Jef Willemsens Pijn is Fijn
39 Brecht Gijbels 18km Broos Stoffels Look pro, go slow 2
40 Brecht Vispoel 18km Minne Stijn MVPs
41 Bregt Hoppenbrouwers 18km De Somer Oscar Petit Comité B
42 Brian Van den Bossche 18km Dierckx Toon Team Roger
43 Brian Van der waal 29km Arjan van kampen Die hards 1
44 Carla Van Steenbergen 18km Vanoppen Stijn Pooh & Teigetje
45 Carole Bearelle 18km Bougard Guillaume BCBG
46 Christophe Moreau 18km Bassibei Laurence Tof & Lau
47 CHRISTOPHE NEVEN 29km Brand Laurent Les experts ... enfin presque...
48 Christophe Vandevandel 29km Vanderhaegen Samuel Les bifis Boys
49 Christophe VERGIN 18km VERGIN Samuel Les Frangins
50 Conny Bylois 18km Kiebooms Veerle Kwebbel en Bebbel
51 CSILLA WURTZ 8km EIDE GJERMUND SVALBARD
52 Damien Laurent 29km Paulyto Alain Team Gi Joe
53 Dario Farotto 18km Billy Kinane A Running Joke
54 David Crefcoeur 8km Tribou Eloïse TEAM PUMP
55 Denise Michelet 18km Nathalie Serneels Scorpio Sisters
56 Dennis Aarts 29km Frerichs, Dominique Running Pack The Hague
57 Diane Sely 18km Marie Gabrielle Davy AA Ladies
58 Dimitri Gremmens 8km Lynn Baert NwLy
59 Dimitri Houthooft 18km Merckx Hans Schelde-Leie 2
60 Dirk Falkenstein 29km Krempchen Markus Team Trail Ducks
61 Dolores Goemaere 29km Frédéric courcelles les tortues
62 Dries Lightning Peeters 18km Gomet Geoffroy Team Thunder
63 Edwin Pot 18km Pralica Marko ASTERIX EN OBELIX
64 Edwin Van Alphen 29km Gert van der Vinden Gert&Ed
65 Elien Botte 18km Dorien Peeleman Just4fun
66 Eric Pouw 29km Luc van Haastert Team Dutch Mountain
67 Erik Gerrits 29km Houben, Caspar IronmanagersNl
68 Erik Gielis 8km Mahlous Safia GEMS
69 Esther van den Berg 18km Annelies Kolle Flying Dutch Girls
70 Evert Bijl 29km Van Meurs Menno Team Eik & Duinen
71 Evi Geets 18km Hans vandeweyer Running Dogs
72 Florence Brüll 18km Beth Sanchez Absolutely Fabulous
73 Florien Molendijk 18km de Keijzer Maarten Tandje Texel
74 Frank Asselman 29km Sander Boom The Road to Chamonix
75 Frank Gerrits 18km Gerrits, Guido Clan Gerrits
76 Geert Delen 18km Pepijn Duwein BONH Silver Tornados
77 Gerda Verschaeren 18km Cockaerts Griet G*power
78 Gert Roobaert 29km Maarten Moonens Driegesteek
79 Gert Schroons 29km Blond Van Choco word je dik
80 GERT VANDEKEYBUS 18km ANN VAN LOOK Suske & Wiske
81 Gertine Quirijns 29km Van der Eeckrn Günther Team Queeck
82 Gertrude Roza 8km Azink Marleen hot-feet
83 Ghlen Nagels 18km Miermans Toon We lopen om te kunnen eten
84 Gijsbert van der Klis 29km Teun van der Klis NatuurlijkSportief
85 Gitte Brughmans 18km Sophie Cappuyns GB&Cappy
86 gunther vanloon 29km Thibaud van den Bouwhuysen DOGtor
87 Hanne Diels 29km Annys Nicolas H&N
88 Hanno Blaß 29km Linn, Tobias LLG Wustweiler
89 Hans Sonneveldt 29km Contant Peter IJsselrunners 1
90 Henk Omey 18km Hans Omey OMEY & OMEY powered by RUNNERS EXPERT
91 Henrik De Backer 29km De Backer Ruben Bruurs De Backer
92 Hilde Stevens 8km Marien Greet Fun2Run
93 Héloïse Dubois 18km Mylène Dupas Mylou et Hélo
94 I De vos 18km F de vos Efies
95 I De vos 18km F de vos Efies
96 Ief Verlaenen 8km Koen Verlaenen Verlaenen
97 Ilonka Bouman 29km De Wolf-Bouman Helga TVRDG Saartjes
98 Ine Melis 18km Janssens Lieve Team FUN
99 Inge Fastenaekels 18km Sofie Vanderoost The Fast and Fabulous
100 Ingmar Bracke 29km Arne Bracke Team Arne
Press Esc to close