2019 Team Trail

Status: Gesloten
De online inschrijvingen zijn gesloten. Check onze website of er al dan niet daginschrijvingen mogelijk zijn.
Nr Uw naam: Afstand: Naam + voornaam deelnemer 2 Team naam
 
1 Aad Terwiel 18km Jaap Backx Wild boys
2 Agathe PHILIPPOT 18km Elodie Gontier Bichette
3 Agus Saparuwe 18km Buzbulas Daniela Team NLM Maastricht
4 Aimé Golvers 29km Kevin Fransen Skai is the limit
5 Alain Delfosse 29km Kevin Verdure Team Aigle d'Or
6 Alex CARBONI 29km GUEIBEN Jean-Pierre Jipi & Gipsy
7 Alexandra De Clercq 18km Glibert Stephanie We run this body
8 Alla Antonova 18km Bauters Shinji Oemka
9 An Moonen 8km Moens Bruno M&M
10 An Dekort 18km Claes Marissa Looiserunsters
11 an meulders 29km Laureyssen Jhonny De vinnige voetjes
12 Andreas Roth 29km Bender Dennis Die Weilerswister
13 Andy Cosyn 18km Bracke Yves Sportswear
14 andy matthijs 29km De Koninck Johan A.R.T.
15 Ankie Romme 29km Meta van Lokven Team Nieuwe Poging
16 Anne Stuhlmann 8km Vittoria Palecchi Running buoys
17 Anne Ziessel 8km Logé Marie Une belge une frouze
18 Anne-France de Caritat 8km Hecht Alicia Girl Power
19 Annelies Sebrechts 18km Van Nynatten Ronny Bonnie and Clyde
20 Annelies Vandewalle 18km Els Van De Wege VDW
21 Annemie Dullaert 8km Van de Velde Tuur De Egels
22 Annemieke Rademaker 29km Ronald Hartman team RO-AN
23 Annet Gawron 18km Bliek Marc team 43
24 Anouk Tramper 18km Marcella van Doorn Les 03 brunettes
25 Antoine De Somer 18km Peirelinck Greet Casual
26 Antoine Stassin 18km Marie-Astrid Georges Les cokott.
27 Antoon Dierckx 18km Volders Yannick maar zeg dan toch nee, Guido!
28 Arno Schipper 18km Aartsen, Gijs Beauty & The Beast
29 Arthur le Paige 29km Kaufmann Martin Trailovers
30 Audrey Loop 18km Froidebise Mathieu AM Team
31 Aurore Denis 8km Isabelle Mahieu Isabelle&Aurore
32 Barbara Kerkhof 18km Linda Modderkolk The running sisters
33 Barbara van der Vaar 8km Schans Petra LOCO
34 Baris Karakullukcu 8km Vlaswinkel, Brigitte BB
35 Barry Joossen 18km Daisy Ardaseer Tijgertjes
36 Bart Berckmans 18km Vanhout Bart De Sahara Boys
37 Bart Cauwenbergh 18km Rodriguez Y Gonzalez Frederic The Bulldogs
38 Bart Lauer 29km Kooiman + Pieter Break-a-leg
39 Bart Pollie 18km Delaere Bram Het vermoedelijk winnende team
40 Bart Verbruggen 18km Verbruggen Bart savAA2
41 Bas Noppe 8km Barthel Sarah Bas.Sarah
42 Bastien De Zutter 18km De Graef Yvan Donald & Vladimir
43 Bavo Seys 18km Hessens Brecht Alpha Kenny Body
44 Bea Bossuyt 29km Van Autgaerden Wouter Alpine Team Zavelenberg
45 Belinda Talens 29km Marc Talens TalensPower
46 Benjamin Piette 18km Denuwelaere Emiel Loopteam Jacky Sport
47 Benjamin Schrauwen 29km Schrauwen Sarah De Schrauwens
48 Benny Thuy 29km Margot Thuy De Thuykes
49 Bernard Hocq 18km Hocq Benoit 7OK
50 Bernd Vos 8km Kimberly Buzbulas Team NLM Maastricht
51 Bert Schellekens 18km Leonardo van de Wiele Team try hard
52 Bianca Ooteman 29km Prommenschenckel Sheila Diehards 3
53 Bianca van der Haar 8km Tonnie van der Haar De Haartjes
54 Bjorn Boone 29km Defloo Frederik Pirates 2
55 Bjorn DePeuter 18km Van Der Sande Greg Fun 2 run
56 Björn Bracke 18km Drieghe Senne Mis en Place Belgium
57 Bouke Krist 8km Jeannette van der Mei Fryslan boppe
58 Bram Hendriks 29km Marcel Nijsten Running Dutchmen
59 Bram De Graef 18km Simon Kerckhoven Belgian Minimouse Mafia
60 Bram De Vogelaere 18km Koen Mertens Team Arne 3
61 Bram Houben 29km Van Hoenacker Bart 3Coach
62 Bram Wouters 29km Jef Willemsens Pijn is Fijn
63 Brecht Gijbels 18km Broos Stoffels Look pro, go slow 2
64 Brecht Vispoel 18km Minne Stijn MVPs
65 Bregt Hoppenbrouwers 18km De Somer Oscar Petit Comité B
66 Brian Van den Bossche 18km Dierckx Toon Team Roger
67 Brian Van der waal 29km Arjan van kampen Die hards 1
68 Carla Van Steenbergen 18km Vanoppen Stijn Pooh & Teigetje
69 Carole Bearelle 18km Bougard Guillaume BCBG
70 Carolien De Vlaminck 18km Karen De Vlaminck De vliegende kaaskroketten
71 Cecile Tack 8km Chantal Janssens Smiling C C
72 Cedric Van Camp 8km Pierre Rijckaert De Coureurs
73 Charlotte Colman 8km Cant Antonin TYPE 2 FUN
74 Charlotte Dewilde 18km Couckuyt Ine The Fast & The Furious
75 Christophe Moreau 18km Bassibei Laurence Tof & Lau
76 christophe Bauthier 18km Thémont Julie Ju & Xtof
77 CHRISTOPHE NEVEN 29km Brand Laurent Les experts ... enfin presque...
78 Christophe Vandevandel 29km Vanderhaegen Samuel Les bifis Boys
79 Christophe VERGIN 18km VERGIN Samuel Les Frangins
80 Cien Vandenput 8km Kurt Claes Snuit & Snoet
81 Claire Valentiny 29km Mikolajczyk Tom Trailmonkeys
82 Conny Bylois 18km Kiebooms Veerle Kwebbel en Bebbel
83 CSILLA WURTZ 8km EIDE GJERMUND SVALBARD
84 Cédric Ferrin 8km GREGOIRE Sandra Siberian Runaways
85 Daan Poron 18km Bevers Jan Runners high
86 Daan Swennen 29km Pascal Wellen Toyotees on the Run!
87 Daan Vandeberg 8km Geuens Sophie SoDa
88 Damien Laurent 29km Paulyto Alain Team Gi Joe
89 Danièle Van Os 29km Vermaelen Johan V&V
90 Dany Messa 29km De Bondt Hilde Les traileuses blondes
91 Dario Farotto 18km Billy Kinane A Running Joke
92 David Crefcoeur 8km Tribou Eloïse TEAM PUMP
93 debbie Duimel 8km petra van der klis REVERSE
94 Denise Michelet 18km Nathalie Serneels Scorpio Sisters
95 Dennis Aarts 29km Frerichs, Dominique Running Pack The Hague
96 Diane Sely 18km Filip Op de Beeck AA Ladies
97 Diederik Joukes 18km Stefan Buyst Stedie
98 Dimitri Bettoni 18km Ken Lalmand Happy Feet
99 Dimitri Gremmens 8km Lynn Baert NwLy
100 Dimitri Houthooft 18km Merckx Hans Schelde-Leie 2
Press Esc to close