2018 LA CHOUFFE Trail

Status: Open
Deelnemer informatie
Beschikbare opties:
* Kies uw afstand::
* Opvouwbare eco cup::
Klik hier om een afbeelding te zien van een eco cup
* Coolmax LA CHOUFFE Trail loop T-shirt (unisex)::
Klik hier voor een afbeelding van deze LA CHOUFFE Trail loop T-shirt
* Donatie 100% naar het goede doel::
Steun Think-Pink in de strijd tegen borstkanker (klik hier)
Ik schrijf me ook in voor de LA CHOUFFE Trail op 15 juli 2018
 2018 LA CHOUFFE Trail by Night 18,00€

Ik schrijf me ook in voor de Trail des Fantômes - Winter Editie op 3 februari 2018
 2018 Trail des Fantômes - Winter Edition 28,00€

Ik schrijf me ook in voor de Enclusa Trail op 25 februari 2018
 2018 Enclusa Trail 15,00€

Ik schrijf me ook in voor de North C Trail op 10 maart 2018
 2018 North C Trail 18,00€

Ik schrijf me ook in voor de Trail du Markstein op 28 april 2018
 2018 Trail du Markstein 20,00€

Ik schrijf me ook in voor de Trail du Grand Ballon op 29 april 2018
 2018 Trail du Grand Ballon 11,00€

Ik schrijf me ook in voor de Trail d’Orval op 23 juni 2018
 2018 Trail d'Orval 17,00€

Ik schrijf me ook in voor Trail des Fantomes van 11-12 aug 2018
 2018 Trail des Fantômes 15,00€

Ik schrijf me ook in voor de Trail du Barrage op 22 september 2018
 2018 Trail du Barrage 20,00€

*   Ik heb gelezen en ga akkoord met de Algemene voorwaarden
*   Ik heb info@sportevents.eu toegevoegd aan mijn adresboek van mijn mailbox. Op deze manier vermijd je dat onze belangrijke racebriefing met je startnummer erin in je spambox terecht komt. DOEN !
Boek plaats
Nr Uw naam: Geslacht Land: Categorie: Afstand:
 
1 Martijn van Adrichem Male Netherlands M18+ 10km
2 Adélie Jadot Female Belgium F18+ 28km
3 Alain Rooms Male Belgium M18+ 20km
4 Alexander Sanders van Well Male Netherlands M40+ 10km
5 Aline DEMOITIE Female Belgium F18+ 36km
6 andreas bellinck Male Belgium M18+ 50km
7 Anita van Kats Female Netherlands F40+ 10km
8 Anne-Marie Verbruggen Female Belgium F60+ 20km
9 Annelies Geneyn Female Belgium F18+ 20km
10 Annet Roest Female Netherlands F18+ 28km
11 annick weimerskirch Female Luxembourg F18+ 100km
12 Arjan Beijen Male Netherlands M40+ 28km
13 arjan van adrichem Male Netherlands M18+ 10km
14 Arvid Verreth Male Belgium M18+ 36km
15 Audrey Cambier Female Belgium F18+ 20km
16 Benedicte Reis Female Luxembourg F40+ 100km
17 Benoît Tyteca Male Belgium M18+ 36km
18 Bert de Jong Male Netherlands M50+ 20km
19 Bert Fonteyn Male Belgium M40+ 10km
20 Bjorn Vandenberghe Male Belgium M40+ 50km
21 Bob Vostermans Male Netherlands M18+ 10km
22 Brigitta van Huet Female Netherlands F50+ 10km
23 Caro Roggemans Female Belgium F40+ 50km
24 Cedric MYLLE Male France M18+ 36km
25 Charlotte Hayden Female Netherlands F50+ 10km
26 Chris Ullman Male United Kingdom M50+ 50km
27 Christelle Dejardin Female Belgium F40+ 36km
28 christiaan guidee Male Belgium M50+ 20km
29 Claude Van Campenhout Female Belgium F18+ 10km
30 Cordien Schreurs Female Netherlands F40+ 20km
31 Cornelio Hopmann Male Germany M18+ 100km
32 Daan de Hulster Male Netherlands M18+ 36km
33 Daniella Evers Female Netherlands F40+ 28km
34 Dave Mans Male Netherlands M18+ 28km
35 David De Lombaerde Male Belgium M18+ 28km
36 David Gontie Male Belgium M40+ 28km
37 Didier Thill Male Belgium M40+ 28km
38 Eddy Heremans Male Belgium M40+ 20km
39 Edwin Blok Male Netherlands M40+ 28km
40 Edwin Castelein Male Netherlands M50+ 50km
41 Ellen Dhoore Female Belgium F50+ 28km
42 Eridio Van Impe Male Belgium M18+ 20km
43 Fabian Laugs Male Netherlands M18+ 20km
44 Fabian Villers Male Belgium M18+ 50km
45 Firminia Van Impe Female Belgium F18+ 20km
46 Frances Heijman Female Netherlands F40+ 10km
47 Franek Bielecki Male Belgium M18+ 100km
48 Frank Slingerland Male Netherlands M18+ 20km
49 Frederik Keeris Male Belgium M18+ 20km
50 Frédéric HECK Male France M40+ 20km
51 Frédéric LESOIN Male France, Metropolitan M40+ 36km
52 Geoffrey Thornton Male Belgium M18+ 100km
53 Gerd Van Medegael Male Belgium M18+ 20km
54 Gerrie Pasman-Ruardy Female Netherlands F60+ 20km
55 Gertjan Hoogvliet Male Netherlands M50+ 28km
56 hans vandeweyer Male Belgium M40+ 10km
57 Herman Van de Vyver Male Belgium M60+ 20km
58 Ibe de Vries Male Netherlands M18+ 28km
59 Ines Goossens Female Belgium F18+ 10km
60 Ingrid Degreef Female Belgium F40+ 28km
61 Ingrid Melkert Female Netherlands F18+ 10km
62 Iris Goedhart Female Netherlands F18+ 20km
63 Irma Slingerland Female Netherlands F18+ 20km
64 Ivon de Pagter Female Netherlands F50+ 10km
65 Iwan van Rooijen Male Netherlands M40+ 36km
66 Jan Vullings Male Netherlands M50+ 28km
67 Jan der Kinderen Male Netherlands M50+ 28km
68 Jan van Capelleveen Male Netherlands M50+ 28km
69 Jan-Albert Verveda Male Netherlands M50+ 28km
70 Jaoid Chemsi Male France M40+ 36km
71 Jasper Mooij Male Netherlands M50+ 28km
72 Jasper Van Landuyt Male Belgium M18+ 100km
73 Jennie Ohlin Female Sweden F18+ 28km
74 Jeroen Nuyens Male Belgium M18+ 20km
75 Jeroen Schepers Male Netherlands M18+ 28km
76 Jeroen van Kesteren Male Netherlands M18+ 28km
77 JEROME MEUNIER Male France M18+ 100km
78 Jildou de Vries Female Netherlands F40+ 28km
79 Jilte Roelands Female Belgium F18+ 20km
80 Jo Nijsen Male Netherlands M50+ 28km
81 Joeri Beerden Male Belgium M40+ 28km
82 Joost Wijnker Male Netherlands M18+ 28km
83 Joseph Robinson Male United Kingdom M40+ 20km
84 Kelly Kiekens Female Belgium F18+ 28km
85 Kevin Vandenbroeck Male Belgium M18+ 20km
86 Koen Daalman Male Belgium M18+ 28km
87 Kurt Van Looy Male Belgium M40+ 36km
88 Lara Catshoek Female Netherlands F40+ 28km
89 Laura Kappelle Female Netherlands F18+ 10km
90 Leen Bout Male Netherlands M50+ 20km
91 Liesbeth Peeraer Female Belgium F40+ 28km
92 Lineke van der Sneppen Female Netherlands F18+ 50km
93 Liza Smolokurova Female Netherlands F18+ 10km
94 LUDIVINE Chemsi Female France F18+ 10km
95 Maarten Laroy Male Belgium M18+ 28km
96 Marc LOYENS Male Belgium M18+ 100km
97 Marilou Siau Female Belgium F18+ 10km
98 Mario Baartman Male Netherlands M50+ 20km
99 Mark Uiterwijk Male Netherlands M40+ 20km
100 Mark van der Meulen Male Netherlands M18+ 20km
Press Esc to close